Novinky
Nové Taxi do flotily

  Naše nabídka vozů se rozšířila o nové Taxi. Bude jezdit NON-STOP na Kroměřížsku.        

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Historie

Úvod O násHistorie

 

 

M-CAM studio s.r.o. provozuje a pronajímá onboardovou záznamovou techniku do soutěžních vozů a rally speciálů za účelem výroby a zpracování videozáznamu z motoristických podniků.logo-mediasport
 
 

M-CAM studio s. r. o. zajišťuje onboardová videa pro Českou televizimediasport.cz. V souvislosti s tím jsou výstupy z onboardových kamer využívány mimo vlastní potřebu posádek také při výrobě televizních reportáží, zejména magazínu Svět motorů a internetových prezentací.

To poskytuje posádkám, které se umístí na předních místech absolutního pořadí, v televizních pořadech výrazně větší prostor pro vlastní propagaci .

 

 

ctsport_58
 
 

Všem týmům a zájemcům nabízíme kompletní servis, počínaje zapůjčením a montáží záznamové techniky do vozu, zpracování pořízeného materiálu, až po prezentaci vybraných sekvencí na webu www.mediasport.cz, You Tube, výrobu DVD a jiných propagačních materiálů.

 

 

 Bohužel důsledkem drastických opatření vládní koalice byla činnost M-CAM studio s.r.o. zcela paralyzována a společnost byla donucena do odvolání zastavit provoz.